Postovani,

    Imam 55 godina. U cetvrtoj godini zivota konststovano je oboljenje u levom kuku -morbus perthes. Nisam operisana ali je nakon dvogodisnjeg lecenja konstatovano ozdravljenje. Poslednjih godina osecam posledice pocinjem da hramljem I povremeno osecam bol u kuku I nozi. Zanima me da li postoji neka mogucnost lecenja ili mozda operacije? Da li je preprucljivo kretanje I vezbanje ili mirovanje? Hvala.

    Odgovoreno: 02. 05. 2020.

Komentari na pitanje: #169131

    • Mirjana Tomic 06. 05. 2020.

      Zahvaljujem na odgovoru, ali ne mogu da pročitam kako se rešavaju ti problemi-poslednju rečenicu. Hvala!