Postovani DR Gavrilovic Moje ime je Stana I imam 62 g. Zivim u Kanadi. Bila sam na MMR pred 2.g. I receno mi je da imam artrozu koljena.Ves 2 .g. primam yelly koji mi ne pomaze.Molim vas ako mozete da mi kazete koje nalaze da napravim pa da vam posaljem I da vidite dali je moguce dati nesto sto bih mi pomoglo .Ja mogu doci samo na 2 tjedna.A kada dodjem u penziju onda bih dosla pa da uradite nesto trajno. Hvala Vam.

    Odgovoreno: 02. 05. 2020.
    • Poštovana

      ja sam dr Dejan Ristić,ortoped

      ako hoćete pošaljite mi nalaz magnetne rezonance i ako imate,rentgen kolena.  Ako Vam taj lek ne ponaže bojim se da je lek operativno lečenje. Kada Vas bude pregledao ortoped odrediće da li je ootrebna artroskopija ili endoproteza (veštačko) kolena

      pozdrav