Postovanje... Uradio sam MR skocnog zgloba.. ako mozete da mi date savet...povreda je bila u januaru i tek sam skoro uradio MR.. najvise me zanima taj frakturni fragment, da li to sada moze da zaraste i kojom procedurom oporavka da se vodim? Hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 04. 2020.
    • Poštovani,

      kako ste Vi? Da li Vas boli,imate li ograničeni pokret? Trnjenje?

      taj fragment koji se opisuje neće da zaraste,kao ni to oštećenje hrskavice koje se opisuje na talisu. Lečenje fizikalna terapija,hondroprotektori (Gela drInk,DONA...) a ako to ne pomogne artroskopija skočnog zgloba

Komentari na pitanje: #168915

    • Filip Damjanovic 30. 04. 2020.

      Imam pun pokret, nikakve bolove, normalno funkcionišem, kao i druga noga. Jedino što mi se javlja oticanje zgloba. Radio sam dve nedelje fizikalnu terapiju i nosio imobilizaciju, jačao sam taj deo ali i dalje otiče. Da li imate Vi neko mišljenje zbog čega se javlja otok ili je to sve i dalje slabo? Hvala unapred!