Poštovani,

    Prije 4 godine sam imala prijelom potkoljenice i izvršena je operacija prilikom koje su stavljene dvije pločice na obje kosti koje ću imati čitavog života. Međutim, bila sam na trčanju i blago iskrivila nogu, te sada osjetim blagu, tupu, konstantnu bol u tom operiranom dijelu noge. Nema otoka, niti vidljivih promjena na nozi. Da li je to nešto sto bi trebalo proći uskoro ili bih se trebala obratiti ljekaru? S obzirom na situaciju sa COVID-19 nisam u mogućnosti jednostavno doći do ljekara pa me zanima šta bih trebala učiniti po Vašem mišljenju? Radujem se Vašem odgovoru, Lijep pozdrav!

    Azra Mehačević

    Odgovoreno: 30. 04. 2020.
    • Poštovana,

      otkud Vam to da će te pločice imati ceo život?! Te pločice se vade posle 1,5 godina od operacije (bar je tako u Beogradu, sem ako se niste emotivno vezali za njih). Tegobe koje opisujete trebaju proći nakon mirovanja,ali ako ne prolaze ni nakon 10 dana obavezno rtg potkolenice i pregled ortopeda