Postovana gospodo, Posto sam vec trebao ici na operaciju desnog kuka koji je dotrajao ali zbog ove situacije je to odlozeno hinteresuje me kako bi isao sam tok operacije,Imam 57 godina 176cm 79 kg ne pijem ne pusim ne drogiram se koristim terapiju za depresiju liryka75mg,elorika 5mg i lorazepam 2.5mg uvece koji bi se u mom slucaju koristio materijal i koliko bi trajao oporavak,i koliko bi kod vas kostao ceo postupak operacije. Pozdrav. Vas pratilac.

    Odgovoreno: 02. 05. 2020.
    • Poštovani

      vama se treba uraditi becementna endoproteza kuka. Pre operacije savstujem pregled neuropsihijatra. Sama operacija traje oko 1 sat,postoperativno najčešće odmah počinjete da gazite na operisanu nogu,sa osloncem da granice bola. Koliko će te dugo koristiti štake zavisi od Vašeg stanja (obično oko 5/6 nedelja).