Postovani,

    Molim Vas za savet ortopeda jer pregled jos uvek nije moguc. Pre praznika osetio sam bol u kolenu. Bol nije prejaka traje nekoliko sekundi pa prestane na 10ak sekundi pa ponovo zaboli i tako konstantno. Bol je identicna u svakom polozaju noge, mogu da se krecem normalno, uz i niz stepenice bol se ne pojacava i ne smanjuje, ostaje ista. Imam 26 godina, redovno se bavim sportom, a problema sa kolenom nisam imao do sad. Dan pre nego sto se javila bol, radio sam uobicajene vezbe, nisam sklon preterivanju i tom prilikom nisam osetio nikakav snazan bol... Unapred zahvalan za svaku vrstu saveta.

    Srdacan pozdrav, Nikola Milosavljevic

    Odgovoreno: 02. 05. 2020.
    • Poštovani Nikola,

      probajte da ledirate koleno (u neku kesu ili krpu stavite led i masirajte koleno), kada Vam bude hladno stavite neko ćebe ili peškir oko kolena da se zagreje i utrljajte neku antireumatsko mast (Biofreez gelPernaton gel,Voltaren....), i uzmite nešto za bolove (Brufen,Nimulid,Movalis...). A ako ne prolazi vidimo se kada ovo prodje