zbog korone neznam kome da se obratim dijabeticar sam,nedelju dana imala sam bolove u levoj ruci tj ramenu i gornjem delu ruke,medjutim poslednjih 2 dana bolovi su neizdrzljivi,popijem lek brufen,diklofen i posle 3h bolovi pocinju uzasni.niti sam pala niti sam se udarila samo sam dizala neke teske stvari.sta da radim neznam kome da se obratim posto su u paracinu doktori ortopedi zarazeni ili u izolaciju.molim odgovor

    Odgovoreno: 30. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Vama treba pre svega fizijatar (što je sada skoro nemoguće). Probajte da ledom ohladite ruku (napravite led kao sladoled) i kada Vam bude hladno stavite neki peškir da se ruka ugreje. Kada osetite da je ruka toplija namažite neku antireumatsku krenu ili mast. Obavezno uzmite i Urimil tabletu (zbog Vase osnovne bolesti). Treba Vam RTG vratne kičme u dva pravca,kao i RTG ramena

      Veliki pozdrav