profilna radiografija desnog stopala : Deformatio digiti II pedis dex Tendtnitis Achilli Akcesorna kost u projekciji mekog tkiva uz kuboidni kost. Ovi problemi traju 4 meseca imao sam terapije u DZ Vracar 1. Dija dinamik 6 dana i 2.Laser 10 dana. Medjutim s obzirom da imam 72 godine nema za mene ni pregled ni terapije a trpim svakodnevne bolove koji su probijajuci od nerva u peti a zadnji deo pete mi otice sve vise i vise. Molim vas sta da radim hvala unapred .

    Odgovoreno: 30. 04. 2020.

Komentari na pitanje: #168561

    • Hvala puno na odgovoru, za sad se uspešno lečim ledom i kombinacijom gelova (diklofen, gavez i ihtiolkamfor).