Pozdrav!Imala sam dvije ozljede lijevog (unutrasnja strana)koljena prije nekoliko mjeseci (zadnja je bila prije mjesec dana) te posao mi je bio takav da sam dugo morala biti na nogama,sada kako odmaram koljeno i dio ispod koljena(tibia/kost) me jako boli..Nateceno je od pada i otok nikako ne spada,fleksiju koljena izvodim sve normalno,osim kada se trebam osloniti na koljeno,pri nekim naglim pokretima koljeno "pukne" te poslje toga jako boli,mjesto udarca je vecinom vruce.Doktor opce prakse je rekao da po njegovom misljenju su stradali meniskus i kolateralni ligament,te mi je dao uputnicu za ortopeda i snimane rtga sa kontrastom.
    Moje pitanje je je li to ozbiljno stanje i zahtjeva hitniju medicinsku skrb ili mogu pricekati da se bolnice opet otvore za prvi pregled(s time da pijem tablete protiv bolova svaki dan te nosim elasticni zavoj po kuci i stavljam obloge) te dali znate po ovom mom skromnom opisu sto je s koljenom/nogom? Hvala vam na odgovoru! S postovanjem