Prije skoro mjesec dana u hodu sam sirila, dizala i savijala prste noge jer me nova tenisica malo stezala. Nakon te moje "igrice" sa prstima osjetila sam jako stezanje, a potom i bol u bedru, tocnije na mjestu gdje je prije manje od godinu dana bilo napuknuce. To mjesto je do prije nekoliko dana bilo oteceno i bolno na dodir. Nogu sam slikala 3x i potrazila misljenje 2 lijecnika koji su mi rekli da mirujem i jedan od njih je preporucio tablete za cirkulaciju. Na snimcima nije bilo nikakvih promjena u vidu napuknuca, loma i sl. Bol se malo smanjila, ali nista znacajno. Uskoro ce mjesec dana kako sa tom nogom ne mogu skoro nista. Od kuka do pete, a osobito u zglobovima, osjecam probadujucu bol, noga kao da nema snage da izdrzi oslonac i tezinu, pa kad pokusam da stanem na nju odmah pada. S obzirom da od lijecnika kod kojih sam bila nisam dobila konkretan odgovor, niti u ovoj situaciji sa virusom mogu obilaziti klinike u potrazi za odgovarajucom pomoci, zanima me da li Vi znate ili pretpostavljate sto bi moglo biti i na koji nacin da se noga oporavi jer od mirovanja i tableta ne vidim nikakav napredak Hvala unaprijed !

    Odgovoreno: 30. 04. 2020.
    • Poštovana,

      sa koje strane Vas boli? Da li ste radili neke laboratorijske nalaze? Da li možete da hodate na prste odnosno petu? Da li ste dijabetičar?
      znam da je dosta pitanja ali te tegobe mogu da budu posledica išijasa,cirkulatornih smetnji ili reumatske prirode

      Po meni trebaju mi odgovori da bih rekao nešto više