Zadnja tri meseca osećam bolove u kolenu leve noge, u početku je bilo otoka sada ne. Probao sam da mirujem, koristio led za terapiju.... Problem je malo umanjen ali i dalje postoji. Ukočenost kolena bol sa unutrašnje strane kolena (ka desnoj nozi) nemogućnost potpunog savijanja kolena. Bilo kakav pokušaj pomeranja noge ili opterećenja izaziva strašan bol. Uzrok nije pad ili udarac, jednostavno se pojavio bol odjednom. Hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 04. 2020.
    • Poštovani,

      takve tegobe najčešće nastaju kao posledica degenerativnih promena na zglobnim površinama kolena. S obzirom na ovu situaciju,probajte sa lekovima za bolove (Brufen,Diklofen....) i sa lekovima za hrskavicu ( hondroprotektori-DONA,Gela drink,JointMD....) a ako se tegobe ni smiruju,morate otići kod ortopeda

      pozdrav