Pozdrav, Dobio sam ove rezultate na magnetnoj rezonanci desnog skocnog zgloba jos pre dva meseca i lokalni doktor je rekao da je potrebno samo mirovanje,a mene i dalje uzasno boli. Da li mi mozete reci vase misljenje o rezultatima magnetne rezonance i da li cu opet moci da se bavim sportom posto vec 6 meseci ne mogu.

    U tibiotalarnom i subtalarnom zglobu se vidi manji intraartikualrni izliv, više u posteriornim recesusima, bez značajne sinovijalne proliferacije. Ne vide se osteohondralni defekti.
    U koštanoj strukturi distalnog aspekta tibije se vide široke zone edema, odnosno u medijalnom maleolusu i plafonu tibije se vidi široka, intenzivna koštana modrica.