Postovani, Obracam Vam se sa nadom da cete mi dati smernice sta dalje... Operisala sam koleno artroskopski u Oktobru. Pre toga sam imala 40 fizikalnih terapija, posle operacije 60.Bol ne oseca, ali i dalje u popodnevnim satima noga otice, imam osecaj da "utrne"..imam i edem potkoznog masnog tkiva. To ortoped ni ne spominje. Mozda ono sada stvara problem. Za 2 nedelje bih trebala da se vratim na posao. Ne znam kako cu izdrzati kad imam ovakve tegobe dok sam kuci. Sta da radim? Da li da snimim koleno na UZ ili sta vec da se utvrdi razlog oticanja nakon toliko fiz. Th. Unapred zahvalna na Vasem odgovoru!

    Odgovoreno: 03. 05. 2020.
    • Poštovana

      da li ste bili na pregledu kod vaskularnog hirurga (da uradite snimanje krvnih sudova potkolenice)?

      šta je napisao kolega u otpusnoj listi-kakvo je stanje u kolenu?

      Da li su bolovi svakodnevni samo posle dugog stojanja? Hodanja? Ili su bolovi i u miru?

      Sta pijete za bolove?

      da li imate otok i u jutarnjim časovima?

      Da li Vam trne noga?

      možda puno pitanja,ali mi nije baš jasno šta se tu dešava