Poštovani,

    Kako imam problema sa koljenom radio sam snimanje magnetnom, dobio sam snimak koji je opisan ali nisam u mogućnosti zbog obaveza da odem do doktora. Možete li mi pomoći? (nalaz u prilogu)

    Hvala u svakom slučaju.

    Odgovoreno: 02. 05. 2020.
    • Poštovani

      na NMR opisuju da imate pokidan deo unutrašnjeg meniskusa i lošu hrskavicu. Mnogo je bitnije kako se Vi osećate,da li i koje tegobe imate. Vaš problem se leči neoperativno-fizikalna terapija ili operativno-artroskopija kolena

      savetujem da probate prvo neoperativno,a ako setegobe ne smiruju vidimo se