1. Udarac u koleno

    Pitanje broj: #163804

    Imao sam blagi udarac desnog kolena (koleno o koleno) sa leve strane kolena na košarci, 24.08.2019. osećao sam nekoliko dana bol u tom predelu kada stanem na nogu, doktor mi je rekao da mirujem. Posle nekoliko dana bol je prestao, ali sada (prošlo je malo manje od tri nedelje) osećam pucketanje u kolenu prilikom savijanja kolena. Kada se više zamorim i kad igram košarku osećam preskakanje u kolenu, ali bez ikakvog bola. Preskakanje prestane posle nekog vremena. I imam neki neugodan osećaj u kolenu. Imam 18. godina. Da li će ovo prestati ako samo mirujem i da li ću i dalje prilikom napora osećati preskakanje u kolenu?

    Odgovoreno: 23. 09. 2019.

Komentari na pitanje: #163804

    • Imam 48 godina i operiso sam koleno. Ugrađena mi je enteroproteza kolena, pre 3 nedelje malo mi se pojavljuje otok kad malo više šetam ili sedim. Dali imam brigu za to ili da se obratim ortopedu?

    • Dobio sam danas udarac u u unutrašnju (levu stranu) desnog kolena, boli malo. Šta da radim?

    • Pozdrav,

      Bavim se folklor dugi niz godina, imao sam pad i udarac u desno koleno sa desne strane, osetio sam uzasno jak bol koji nije prestao odredjeni period. Na probi kad sam poceo da igram pri savijanju noge sam takodje osetio jak bol da mi se zavrtelo u glavi. Posle mirovanja se bol smanjio ali i dalje po malo. Nemam nikakav otok, koleno je normalne velicine, prirodno onako. Da li ce se samo smiriti ili da se konsultujem sa ortopedom.. ?

      Zahvlajujem, Vladimir