Zdraco doktore treva mi savet imao sam povredu pre 9 meseci leva noga skocnog zgloba poceo sam da osecam bol u zadnjem delu stopala kod pete kada trcim ovako normalno radim i hodam nista ne boli sta bih mogo da uradim povodom ovoga ja nisam u drzavi tek za 3mj bih bio u drzavi doso bih do vas dali je ovo opasno za brinem sta bih mogo da radim Srdacan pozdrav..

    Odgovoreno: 06. 10. 2019.

Komentari na pitanje: #164193

    • Ljubo markovic 21. 10. 2019.

      Povreda skočnog zgloba, imao sam gips 15 dana i ne znam tačnu dijagnozu. Osećam bol, kada stanem na zadnji deo stopala ili prste, isto boli, kao da me pecka i otečeno je. Ne bih volio da dođe do operacije. Da li može da se namesti noga. da bude kao pre?