Pre 3 godine su mi počeli bolovi u lumbalnom delu kičme. Nakon urađenog magneta kičmenog stuba potvđena je diskus hernija L5-S1 i polidiskopatija u vratnom delu kičme (C2-C5), us stenozu spinalnog kanala u vratnom delu od 5 mm.

    Kičma nije za operaciju. Prošle godine sam pala u oktobru. MR nalaz: stres mikrofrakture sakroilijacnih zglobovi. Malo se krećem, zbog bolova u nogama. Nema kompresije nerava i polineuropatije. Kako se leče mikrofrakture sakroilijačnih zglobova?