Postovanje, Hteo bih da postavim pitanje u vezi visine.Visok sam 188,5cm i treniram kosarku i posto mi je za poziciju koju igram potrebno jos centimetara kako bih mogao sa nekim vezbama ishranom da uticem na visinu ne u velikoj meri bar do 190cm .Inace imam 18 godina

    Odgovoreno: 06. 10. 2019.

Komentari na pitanje: #163732

    • Kako da znam da li je skeletni tazvoj završen? Po čemu to mogu da vidim? Imam snimke oba kolena, ali, ne znam da li se na tome može videti.