POstovani, na desnoj nozi, sa spoljasnje strane kod palca pojavila mi se izbocina, koja pulsira i boli. KOliko sam mogla da saznam, to je izgleda cukalj u pocetnoj fazi. Recite mi na koje progelde i kod koga da odem i da kako se to resava?
Hvala unapred.
Potrebno je da uradite RTG stopala u stojećem položaju. Sa snimkom se javite ortopedu.
Dodajte još priloga
Dobro došli! Unesite svoje login podatke
Pitanje broj: #248625
POstovani, na desnoj nozi, sa spoljasnje strane kod palca pojavila mi se izbocina, koja pulsira i boli. KOliko sam mogla da saznam, to je izgleda cukalj u pocetnoj fazi. Recite mi na koje progelde i kod koga da odem i da kako se to resava?
Hvala unapred.
Odgovoreno: 22. 06. 2026.Potrebno je da uradite RTG stopala u stojećem položaju. Sa snimkom se javite ortopedu.
Pregledajte odgovore po oblastima