Hocu pregled kolena u vezi lije enja zgloba koljenaaticnim celijama. Posto zivim u CG,imate li termin pregleda u periodu od 20.05. do 27 .o5. 2024.godine. U tom periodu boravicu u Beogradu. Unaprijed zahvaljujem. Peroc Draginja Bar.

    Odgovoreno: 06. 05. 2024.
    • Poštovana,

      mi radimo terapije autolognom kondicioniranom plazmom.

      Termin pregleda možete zakazati na broj 066 6500194, poliklinika VAŠA ORTOPEDIJA, Novi Sad, Temerinski put 43.