D.vece imala lom desne potkolenice fiburne kosti nosi gips 4 meseca krenula na fizikalne terapije modjutim opet pala i naprsla kost tu gde je bio lom imam bolove vise i nego prvi put.moje pitanje koliko traje opravak i koliko nosititi gips

    Odgovoreno: 02. 05. 2024.
    • Poštovana,

      radi se prelomu golenjače. Ukoliko je prelom na istom mestu, indikovno je operativno lečenje.

      Pregled možete zakazati na broj 066 6500194, poliklinika Vaša ortopedija, Novi Sad.