Postovani,

    Pre 17 dana sam doziveo pad sa bicikla. Pregled u urgentnom i rtg snimak su konstatovali da sam slomio sesto retro sa desne strane. Savetovano je mirovanje i anelgetici. Nakon 17 dana se osecam mnogo bolje i bol polako nestaje a vraca se skoro pun pokret ruke i trupa bez jaceg bola. Moje pitanje je da li je u nekom trenutku potrebna dodatna kontrola, snimak...... i kada se moze poceti sa vezbanjem ?

    Odgovoreno: 24. 04. 2024.
    • Poštovani,

      ako nema teškoća sa disanjem, kašlja, iskašljavanja.., nema potrebe za kontrolama. Potrebno je 6 nedelja da kost zaraste, nakon toga možete polako početi sa vežbanjem.