Dobar dan. Uganula sam nogu 26.12.2023 malo istegnuti ligameti u zglobu stopala. Lekar kaze nije ti nista, ali ja i dalje imam otok ispod zgloba (kad hodam kao da se trese) ponekad i trne celo stopalo, ispod do petu imam otok i kad hodam mozda 100m povredjeno stopalo se ugreje pa bude crveno i toplo. Dali je to tako normalan proces oporavka ?

    Odgovoreno: 24. 04. 2024.
    • Poštovana,

      simptomi koje ste opisali mogu biti posledica upale tetiva oko skočnog zgloba, pucanja ligamenata, nestabilnosti zgloba.

      Za početak, bilo bi dobro da vas pregleda ortoped, uradite RTG skočnog zgloba.