Postovani, Da li mi mozete reci cenu za celokupni zahvat ugradnje endoproteze kolena, i da li to podrazumeva i stacionarni boravak pacijenta u ustanovi u kojoj radite (koliko dana)? Zahvaljujem na odgovoru, Jadranka Nicin

    Odgovoreno: 24. 04. 2024.
    • Poštovana Jadranka,

      cena operacije ugradnje totalne proteze kolena je 810.000.dinara

      U cenu je uključen preoperativni pregled i priprema (laboratorija, EKG, internista i anesteziolog), cena proteze, operacija, 4 dana boravka u bolnici uz vežbe sa fizioterapeutom, dve postoperativne kontrole (skidanje konaca i posle banjskog lečenja), kao i RTG snimak.

Komentari na pitanje: #225457

    • Poštovani, zahvaljujem na iscrpnom odgovoru, koji ce biti od pomoći prilikom donošenja odluke o narednom koraku. Svako Vam dobro želim, Jadranka.