Kod inicijalne koksartroze oba kuka i bolova u kukovima, natkolenici i otezanom kretanju .koja opcija lecenja je najbolja i koliko sport moze pomocu, ukoliko postoje bolovi?

    Odgovoreno: 21. 04. 2024.
    • Treba da pogledam RTG snimke. Postoji par opcija: suplementi za jačanje hrskavice, injekcije hijalurona , i , najbolje, injekcije ACP u zglob kuka pod kontrolom UZ. Za bavljenje sportom mogu da vam kažem nakon pregleda i RTG snimaka.