Imam artrozu kuka. Od tegoba imam spazam misica butine,koji mi predstavlja najveci problem. Uhvati me grc . Ljekar u hitnoj mi je dao diklofen injekciju i osjecala sam se jako dobro 10 dana, Medjutim lekar u domu zdravlja nece da mi ponovo preporuci istu injekciju,nego mi je propisao tablete Paraflex®. Ja imam averziju prema tabletama,pa vas molim da mi objasnite o kojim se tabletama radi i koliko ih smijem koristiti. Takodje vas molim da mi preporucite da li postoji nesto za opustanje misica na prirodnoj bazi i uopsteno sta preporucujete kod tog problema?

    Odgovoreno: 18. 04. 2024.
    • Poštovana,

      zavisi u kom stadijumu je koksartroza. Kod uznapredovale, lekovi su od male pomoći. Možete uzeti Hyalfit kapsule 1x1 ujutru pre jela tri meseca. Bilo bi dobro da pošeljete RTG karlice sa oba kuka.