Poštovani, zbog bolova i ukočenosti koljena sam napravila MR koljena. Nalaz navodi: Na nativnim multiplarnim presjecima lijevog koljena prikaže se sitna PD hiperintenzivna koštana dist. metadijafize femura od 4mm, najvjerojatnije cistična lezija.Uredan signal i morfologija preostalih koštanih struktura, uredne kongurentnosti foemorotibijalnih i femoropateralnih zglobnih tijela koja su uredne debljine i signala zglobne hrskavice. Umjerena količina zglobnog izljeva i početna sinovijalna Baker cista strga (gotovo kolabiranog lumena) Patela je primjerenog položaja tip II po Wibergu, bez jasnih znakova hondromalacije. Prednji i stažnji ligamenti su održani. Lat. meniks uredan. Horizontalna Lotysch gradus IIb lezija stražnjeg roga, duljine 10mm. Uredna morfologija struktura posterolateralnog i post medijalnog kuta koljena. Medijalni i lateralni kolateralni ligamenti uredni. Tetiva kvadricepsa i patele uredna. Iliotibojalna sveza i strukture pes anserinusa uredne morfologije. Neurovaskularne strukture poplitealne jame bez vidljive patologije. Uredan prox. tibiofibularni zglob i hvatište m. bicepsa femorisa.

    Ako mi možete očitati nalaz i uputit me koje mogućnosti za terapiju postoje, jeli potrebna operacija.

    Unaprijed zahvaljujem.

    Lijep pozdrav