Postovanje. Interesuje me da li je potrebno operativno lecenje kod egzostoze spoljašnje strane leve ilijačne kosti supraacetabularno veličine 30x10x10 mm? Inace je dijagnostifikovana coxartroza oba KF zgloba.

    Odgovoreno: 15. 04. 2024.
    • Poštovani,

      zavisi koliko vam pričinjava tegoba. Ake ne smeta previše, kad se bude radila proteza kuka može se skinuti ta egzostoza. Ne bih preporučivao da se dva puta radi operacija na kuku bez velike potrebe.