Поздрав. 23 Марта стао сам незгодно на левој нози и дијагностиковано је "fractura malleoli lateralis sin" ( напрснуће у скочном зглобу). Након тога носио сам лангенту три недеље. Након те три недеље, по налогу доктора скинута је иста. Следећа дијагноза је ход са штакама МЕСЕЦ ДАНА без икаквог ослањања на ногу, без икакве терапије само коришћење лиотон гела и борове воде. Благи оток код чукља, без болова, модрица испод чукља и модрица изнад малог прста. Нога поплави када се спусти доле ка поду. Да ли је ово правилно одређена терапија? Унапред вам хвала!

    Odgovoreno: 15. 04. 2024.
    • Poštovani, ako imate RTG snimak pomoglo bi da se donese odluka o osloncu. U principu, terapija je odgovarajuća. MOžete uključiti i fizikalnu terapiju, brže će rpoći otok i podliv.