Postovani Otac vec duze vreme boluje od osteoartroze oba kolena,posebno desnog kolena.U prilogu Vam saljem sliku. Kakva su iskustva Vasih pacijenata sa tim inekcijama? Koje inekcije hijaluronske kisleine bi bile najbolje za mog oca i da li bi mogli da ocekujemo poboljsanje od nekoliko meseci? Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 10. 04. 2024.
    • Poštovani,

      sa ovakvim nalazom na RTG najbolje rešenje je ugradnja proteze kolena.

      Mogu se davati injekcije hijaluronske kiseline (Reviscon mono), sa očekivanim blagim poboljšanjem tokom par meseci, do 6 najviše, iz iskustva govoreći.