Poštowanje i weliki pozdraw, 07.08. 2024. U New Hospital ste mi radili artroskopiju kolena,, sledeće nedelje imam kontrolu kod vas,,Mirovao sam dwe nedelje,na štakama kretanje, radio wežbe koje ste mi prosledili, Hteo bih da pitam, dali smem da se oslanjam na operisanu nogu, il da čekam kontrolu i wađenje konaca. Unapred hwala i widimo se sledeće nedelje.

    Odgovoreno: 21. 03. 2024.

Komentari na pitanje: #224040

    • Tako sam i mislio. Znači, za zasada samo lagane vežbe u krevetu, bez naprezanja. Srdačan pozdrav.