Da li se fizikalnom terapijom moze izleciti. Ova dijagnoza - Laesio mm. Rotatores humeroscapularis sin. Tendinitis reg. Humero scapularis sin. Boli me rame, radim vezbe, isla sam na terapije. Bol traje vec 4 meseca od pada. Treba li uraditi MR Ramena i do lakta.

    Odgovoreno: 19. 03. 2024.
    • Poštovana,

      tegobe vezane za upalu tetiva rzv.rotatorne manžetne mogu se rešiti fizikalnom terapijom. Potrebno je da uradite RTG i MRI ramena, potom možete zakazati pregled fizijatra na broj telefona 066 6500194.