Dobro jutro. Moje ime je Danijela imam 33 god. i 48kg. Dosta često mi se dešava kada stojim na jednom mestu ili hodam par sati jako me bole noge( samo tabani) i posle to traje danima ta bol i kada sedim. Stopala nisu ravna, vene ili neke promene na nogama ne vidim. Bol je uzastopna kao u kosti. Uz duz celog tabana unutrasnje strane. Mozda najvise sredina boli, kao upala. Zbog cestog bola u stopalima nosim samo patike sa memory foam, mekanim uloskom udobne a ipak me bole. Jel moze to biti od anemije ili manjak nekog vitamina i minerala ili upala nerva?

    Odgovoreno: 19. 03. 2024.
    • Dobar dan, Danijela

      Postoji više uzroka bola u tabanima . Potrebno je da uradite RTG snimak oba stopala u stojećem položaju, i da vas pregleda ortoped ili fizijatar. Pregled možete zakazati na broj telefona 066 6500194.