Dobar dan u poslednje vreme sam počela da čujem kako mi “škripe” kolena, a nekad to bude bol kao da mi neko noževe zabija u kolena dok idem, šta da radim, imam 28 godina? Da li treba da se zabrinem? Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 10. 06. 2023.
    • Poštovana,

      Osećaj koji ste opisali obično se javlja kod razmekšanja hrskavice u zglobu čašice i butne kosti. Predlažem da uradite MRI i pregled ortopeda, da bi se izabrao najbolji modus lečenja za vas.