Koji bescementnu protezu kuka preporucujete(75 godina).Jednostrana koksartroza.

    Odgovoreno: 13. 03. 2023.
    • Proteza '' Corail'' se pokazala kao izuzetna. Zbog godina, bilo bi dobro da prethodno uradite osteodenzitometriju -merenje kvaliteta i gustine kosti, zbog odluke o tipu proteze. Ukoliko postoji osteomalacija ili osteoporoza kuka, bolje rešenje je cemetna proteza zbog čvrstine fiksacije.

Komentari na pitanje: #208793

    • Da li se sada koriste kraci stemovi? Da li se ugradnja keramike pokazala boljom od kombinacije metal-plastika?