Dobar dan ispalo mi koleno pre 10 dana imala sam otok i bol, sad je otok još malo vidljiv ali nemogu savijati koleno do kraja jako boli i počeo da mi se grci noga od kolena na dole i tako me drži grč, neznam šta je uzrok kod lekara nisam bila jer sam u stranu državu. Molim vas odgovorite mi

    Odgovoreno: 13. 03. 2023.
    • Kad ''ispadne'' koleno, najčešće se radi o povredi ukrštenih ligamenata ili meniskusa, ili udruženoj povredi. Prvi korak je MRI kolena i pregled ortopeda.