Postovani,

    u toku trudnoce iamal sam problem sa kolenom,kada bi cucnula i krenula da ustanem nisam mogla da ispravim koleno, dok samo ne "pukne", to je trajalo i sat,dva nekad i vise..Nakon trudnoce je mirovalo, al sam povremeno osecala krckanje.Od skoro "cujem" koleno pri hodu kao daispusta neki zvuk.Bolove nemam,ponekad pri cucanju osetim. Da li je to razlog za brigu?

    Odgovoreno: 13. 03. 2023.
    • Simptomi koje imate ukazuju na povredu meniskusa (blokade kolena), ili oštećenje hrskavice, što je relativno čest slučaj u trudnoći. Savetovao bih da uradite MRI kolena, tako ćete pre pregleda imati jasniju skinu o čemu se radi, i kako se dalje lečiti.