1. Povreda kolena

    Pitanje broj: #150406

    Pozdrav,

    Imam 17 godina i bavila sam se odbojkom 5 godina. Prestala sam prije 2 godine i nikada nije došlo do bilo kakve ozljede koljena. Međutim, nekada (možda svakih par mjeseci) kada čučnem ne mogu ispraviti lijevo koljeno. Vrtim ga u svaku stranu dok ne pukne i tek onda ga mogu ispraviti. Nakon toga osjećam blagu bol kratko vrijeme (oko pola sata). Problem se počeo javljati prije oko prilike 3 godine, ali nikad nisam išla liječniku.

    Odgovoreno: 03. 03. 2017.
    • Poštovana,

      Niste naveli da li je koleno otečeno? Moguće da ste imali neku povredu koja na početku nije pravila probleme, a da se tek sada, tada nastala promena uvećala. Svakako treba odraditi rendgen kolena sa patelom pre nego što se ide na dalje pretrage.