1. Operacija pilećih grudi

    Pitanje broj: #150185

    Poštovani,

    1998. sam godište i imam pileće grudi (pectus carinatum). Već pola godine nosim pojas i nisam primjetio nikakav napredak, osim što je sada pectus postao neelastičan. Doktor kaže da aparat sada jako slabo djeluje. Zanima me da li je opasno operativnim putem riješiti moj problem?
    Hvala na razumijevanju. Pozdrav.

    Odgovoreno: 03. 03. 2017.
    • Poštovani,

      Pre operacije moraju se iscrpeti sve konzervativne metode lečenja. Predlažem da se kosultujete sa još nekim fizijatrom pre nego što se odlučite za operaciju.