1. Bolovi u kolenu

    Pitanje broj: #150605

    Poštovanje,

    Godinama sam trčao, a sada imam bolove u kolenu. Ne znam da li je u pitanju hrskavica ili patela ili nešto treće. U svakom slučaju zbog bolova više ne mogu da trčim. Godinu dana pijem Glukozamin, stanje je bolje nego što je bilo, ali daleko od dobrog.
    Šta da radim? Da pijem druge suplemente, kondroitin, msm, hijaluron, kolagen ako uopšte pomažu? Da snimim koleno, samo ne znam gde se to radi? Može li bol da nestane? Čuo sam da postoje i neke injekcije hijaluronske kiseline?
    Pozdrav i hvala