Pozdrav, imala sam šarlah i prestala sam da pijem antibiotike pre nedelju dana, medjutim sada sam opet bolesna i imam temperaturu. Da li je moguće da opet imam šarlah?

    Odgovoreno: 22. 12. 2023.
    • Postovana,

      ukoliko ste pravilno i prema preporukama ispili antibiotik, a to podrazumeva penicilinski deset dana, ostali zavisno od vrste antibiotika, najverovatnije je u pitanju nesto drugo, moguce neka viroza. Svakako bi trebalo da uradite pregled i laboratorijske analize kako bi se sa sigurnoscu moglo reci o cemu se radi.
       S postovanjem, dr Ivan Radic