Postovani, nisam sigurna koju oblast medicine da izaberem za moj problem. Vec neko vrijeme primjecujem razliku izmedju bradavica na dojkama, a takodje i malu razliku u veličini dojki. Tacnije u jednoj bradavici na sredini primjecujem udubljenje, čitala sam nešto da se ova pojava naziva invertiranost bradavice. Šta učiniti i da li je opasno? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 13. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Hvala na postavljenom pitanju!
      promene na bradavicama dojki ne moraju biti ništa opasno, ali se moraju do kraja ispratiti.
      ponekad promene na bradavicama mogu biti prvi znak ozbiljnijih bolesti.
      kako je nezahvalno o tome pričati na ovaj način savetovao bih da vas vidi hirurg za dojku koji će
      pregledati dojke i dati smernice za dalju dijagnostiku ili evetualnu terpiju.

      svako dobro

      dr viktor ognjenovic