Pstovani, javljam vam se u nadi da cu brzo dobiti odgovor od vas. . . U velikoj sam nedoumici. . . Dakle suprug i ja pokusavamo vec tri godine da se ostvarimo u ulozi roditelja. . . Pre dve nedelje smo radili inseminaciju i danas sam vadila krv na beta hcg. . . Referentna vrednost je < 0, 5 a moj rezultat je 0, 6? Da li je tu doslo do trudnoce ali je jos uvek rano ili. . .: (? Hvala unapred

    Odgovoreno: 27. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Još je rano govoriti da li je u pitanju trudnoća ili ne!
      sačekajte još par dana pa ponovite analizu, ako bhcg raste verovatno se radi o trudnoći, ostaje vam onda da sačekati od prilike 2 nedelje od kada vam kasni ciklus da uradite ultrazvuk koji će konačno potvrditi trudnoću

      svako dobro

      dr viktor ognjenovic