Neznam gde podpada ova moja bolest tako da nisam ni izabrao oblast, elem vec dugo godina sam dijabeticar, sto sam i to doterao na normalo tako da se smatram uz lekove i insulin vrlo disciplinovani dijabeticar. Ali od pre 4 god. Nemogu da imam odnose zbog erakcije tako da vas molim kome da se obratim za pregled i lecenje unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 27. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Relativno čestio pacijente koji pate od šećerne bolesti kao komplikaciju imaju tegobe sa erekcijom!
      najbolje bi bilo da se javite urologu za pregled koji će onda videti za dalju dijagnostiku i eventualno lečenje kao bi vam rešilo problem.

      još jedna opaska, često se od lekara i od pacijenata može čuti da je neko dijabetičar, čiraš, asmatičar. . .
      to nisu prikladni termini i nisu u skladu sa etikom, ljude ne smeju i ne mogu određivati bolesti od kojih pate!
      može se reći da čovek pati ili ima dijabetes ili šećernu bolesti, da pati od čira ili ima astmu.
      tako da vi niste dijabetičar, već disciplinovani pacijent koji ima šećernu bolest koju drži pod kontrolom!

      svako dobro

      dr viktor ognjenovic