1. Izbočina na kosti iza uha

    Pitanje broj: #151562

    Poštovani,

    Pre oko godinu dana primetio sam nešto poput malog zadebljanja, ili izbočine, dužine oko centimenar i po, na kosti iza uha, koje je sve vreme ostalo neizmenjeno. Nemam nikakvih tegoba. Da li je potrabna dalja dijagnostika?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 27. 03. 2017.

Komentari na pitanje: #151562

    • Zdravo imam devojčicu koja je napunila 2 godine u oktobru. Pre par dana sam opipala za santimetar niže od uha, nešto slično kvrzici, i nešto slično malo većem zrnu pasulja. Tvrdo je i ne pomera se, pa se pitam da li je ti kost ili limfni čvorovi. Zabrinuta sam jako i hvala ako biste odgovorili.