1. Bele lezije na krajnicima

    Pitanje broj: #162845

    Na krajnicima mi stoje nekakve bele lezije, bris nije pokazao prisustvo bakterije. Bol me probada i kroz uši. Kompletna krvna slika je dobra osim sniženih leukocita 3.52. Pijem vitamine i čajeve,ali ništa ne pomaže. Šta mislite o čemu se radi i šta mi dalje savetujete?

    Odgovoreno: 29. 06. 2019.
    • Na osnovu dostavljene fotografije, ne vidim značajnije uvećanje krajnika, dok su beličaste naslage u vidu tačkica prisutne obostrano, što najpre ukazuje na virusnu infekciju. Podatak koji bi mi bio koristan je leukocitarna formula. Potrebno je da se javite svom lekaru, koji će Vam palpatornim pregledom ispipati sve vratne, pazušne, supraklavikularne, preponske limfne čvorove i slezinu, što će dati sveobuhvatniju sliku.

Komentari na pitanje: #162845