Svakodnevno osecam mucnine u zeludcu slabo varenje, losu probavu, imam svrab u usnoj skoljci kao i svrab anusa, osecaj knedle u grlu svakodnevno, bol u predelu grudnog kosa ne znam koliko su ovi simptomi povezani, dobio sam uput za orl koji je rekao da je to alergijska reakcija, mozete li mi reci koliko tu ima istine kao i savet kom se lekaru obratiti

    Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 18. 04. 2024.
    • Teška priča. Odakle god da krenete, potrebno je uraditi sistematičnu anamnezu i opšti lekarski pregled, sa EKG-om, krvnom slikom i biohemijom, kao i pregledom urina, i na osnovu navedenog planirati dalju dijagnostiku i lečenje.