Postovani, imam 17 godina, i pojavile su mi se neke bele izrasline po obodu glave penisa, kada postignem maksimalnu erekciju. Zabrinut sam jer ne znam sta je, ako mozete da mi pomognete i kazete kako se to leci i da li je opasno? Inace to me ne boli, ali izgleda mi strasno, kao sto se vidi na slici.

    Odgovoreno: 08. 04. 2024.
    • Dijagnoza se ne može postaviti na osnovu fotografije, online putem. Morate se javiti kod dermatovenerologa na pregled. Ukoliko ste iz Beograda, pregled možete obaviti u Gradskom zavodu za kožne i venerične bolesti u Džordža Vašingtona, bez uputa i zakazivanja, što je i moja topla preporuka.