Poštovani, Već izvesno vreme sam iscrpljena i imam glavobolje, ali se sada javila i temperatura do 37,8. Imam povišen šećer 8,19 i CRP je <0,60. Ostali rezultati su u prilogu. Da li je potrebno da uradim još neke analize ili da se javim nekom specijalisti? Hvala unapred

    Odgovoreno: 07. 04. 2024.
    • Trenutno imate bakterijsku infekciju. Potrebno je da se javite svom doktoru, da odradi pregled i donese odluku o lečenju.

      Takođe, biće neophodno da uradite OGTT test, kako bi se potvrdila dijagnoza diabetesa melitusa i uvela terapija.

Komentari na pitanje: #224759