Stajala sam u mestu nekih 10ak minuta u zatvorenoj prostoriji. Samo sam u jednom trenutku odetila kako znoj izbija iz mene, mislila sam da cu pasti u nesvest jer mi se vid zamutio i pocela sam da ga gubim takodje su mi se i usi zacepile. Interesuje sta moze da bude i kom doktoru treba da se obratim?

    Odgovoreno: 01. 01. 2023.
    • Ukoliko se to desilo samo jednom, nema razloga za brigu. Ukoliko se ponavljalo više puta, potrebno je da se javite svom izabranom lekaru, koji će na osnovu pregleda i dopunske dijagnostike moći da zaključi da li je potrebno odraditi neki od dodatnih konsultativnig pregleda, kao što su pregled interniste, neurologa, ginekologa ili fizijatra.